top of page
חיפוש

טיפול בהשמנההחלטת לרדת במשקל, ניסית כבר המון תפריטים ודיאטות ,הצלחת להתמיד חודש, ירדת, עלית ו... חזרת לאותה נקודה? או שאולי המשכת לעלות? וה5 ק"ג שרצית להוריד לפני עשור כבר הפכו ל20.


כי משהו שם לא עבד, זה לא הותאם לחיים שלך, שהם עסוקים מכדי להתעסק עם אוכל כל 3 שעות

לא תמיד יכולת לבשל לעצמך ודווקא בא לך ומתאים לך לאכול בחוץ לפעמים בלי להרגיש שהרסת,

אבל חסרים לך כלים פרקטיים במיוחד לנקודת משבר וקשה לך לבד, יש לך צורך בליווי צמוד בכלל ובמיוחד ברגעים הקשים.


איך זה עובד?

הפגישות מתקיימות דרך הזום, או תוכנת וידאו אחרת לפי העדפתך.

נפגשים לפגישה הראשונה שאורכת כשעתיים, במהלכה נבנה ביחד את התוכנית שלך:

 • נבין את נקודת המוצא- בדיקות דם, סדר יום, הרגלי אכילה ושתיה, שינה, אילו ניסיונות יש לך מהעבר ומה חשוב לך בתהליך

 • נציב מטרות- מה היית רוצה שיקרה בעוד 3 חודשים?

 • נעשה סדר- איך כדאי לאכול, מה תרומת כל רכיב בצלחת להצלחה, מה מקדם את המטרה ומה פחות ועוד דגשים חשובים ואישיים לתחילת הדרך.

 • נצא לדרך עם צילום ארוחות בלייב בוואטס אפ – זה אומר שכל מה שנכנס לפה עובר דרך המצלמה, כך נוכל לראות איך הולך לך: באיזה מצבים עולה קושי ואיך היישום של התוכנית משתלב בחיים האמיתיים, המידע הזה ישמש אותנו בפגישות ההמשך.

בפגישות ההמשך-

 • נפיק לקחים מהצילומים ששלחת- מה קשה ליישם, נקודת משבר, נשלב כלים מעולם הנון דיאט כגון- זיהוי רעב ושובע, התנהגויות אכילה, אכילה רגשית ועוד ועוד.

 • נתמודד עם מה שקורה ב"חיים האמיתיים"- נסיעות לחו"ל, חגים, אירועים, שבתות, חופשות, עומס בעבודה ועוד אתגרים של החיים.

 • נפיק לקחים לגבי המשקל, מה מקדם את הירידה ומה נדרש כדי לשמר אותה. מה עוזר לך לשמור על היציבות במשקל.התוכנית מתאימה לך אם:

 • יש לך משקל רב להוריד, למשל- אם הBMI שלך גבוה מ30.

 • החיים שלך עמוסים ואכילה לפי תפריט או כל 3 שעות היא לא ישימה עבורך

 • אוכל הוא אחת ההנאות שלך וחשוב לך לקבל כלים פרקטיים

 • ולהמשיך להנות מאוכל בטווח הרחוק

 • חשוב לך לקבל עזרה מקצועית, להיכנס למסגרת עם ליווי צמוד

 • ולהניע תהליך ירידה במשקל שיחזיק לאורך זמן.


מה אני מציעה?

מהניסיון שלי תהליך איכותי דורש התמדה וליווי צמוד ולכן יצרתי את חבילת הליווי ל3 חודשים שכוללת גם 6 פגישות ייעוץ אישיות און ליין

מה זה אומר ליווי? הכוונה היא שיש לנו ערוץ תקשורת פתוח בוואטס אפ, לשאלות, לעזרה במשבר, להתלבטות ולשיתוף ארוחות וכל דבר שרלוונטי לתהליך. אני מתחייבת להגיב ולתת מענה בכל ערב.


מתי נפגשים?

הפגישות מתקיימות לאורך 3 חודשי הליווי והמרחק בינהן יוסכם ביננו בהתאם לתהליך ולצרכים שלך. (המרחק בין הפגישות לרוב יהיה כשבועיים)


כמה זה עולה?

עלות התהליך 2700 ₪ (450₪ לכל פגישה)

ניתן לחלק ל3 תשלומים בסך 900 ש"ח


עשיתי המון דיאטות למה שעכשיו זה יצליח?

זו לא עוד דיאטה. המטרה העיקרית כאן היא לעבוד ביחד עם הגוף, בעצם לעשות את הסוויטצ'- לשחרר את שפת הדיאטה וללמוד לקרוא מחדש את הצרכים שלך, לעשות איפוס שיאפשר לנו לזהות ביחד מה לא עובד, אילו כלים חסרים, אילו תבניות חשיבה מנהלות אותך עם האוכל, איפה יש לך נטייה לחבל לעצמך. זה לא לכל אחד, זה מתאים למי שרוצה כלים שישמשו לטווח הרחוק.


למה דווקא בוידאו?

אחרי משבר הקורונה כולנו גילנו את נפלאות הפגישות המקוונות וכמה זה יעיל וחסכוני להיפגש כך.מהרגע הראשון שפתחתי את הקליניקה הפרטית עבדתי בעיקר בוידאו, זה מוריד את שיקול המרחק מהפרק (מתאים גם למי שבחו"ל), את הצורך בבייביסיטר, בלעמוד בפקקים, בלבזבז זמן ודלק, זה מתאים במיוחד לאנשים עסוקים, למי שאין שעות מיותרות לבזבז ורוצה לקבל מקסימום כלים וידע במינימום זמן, מה יותר טוב מלשבת על הספה או על הכיסא במשרד ולקבל הכל בלחיצת כפתור?


מה זה אומר ערוץ תקשורת ישיר?

זה אומר ששולחים לי הודעות כל הזמן, מתי שצריך, מתי שאכלת, מתי שקשה, כן, גם ב23 בלילה, גם ב2, גם בשבת! זה לא מפריע בכלל! הטלפון שלי תמיד על שקט. לשלוח ולכתוב לי זה חלק מהתהליך ואני סומכת עלייך שאם כתבת בזמן לא שגרתי זה בגלל המחויבות שלך לתהליך והרצון לא לוותר לעצמך. אני עונה ברגע שאני יכולה, זה לרוב די מהר. במקרים רבים עצם העובדה שיש אפשרות לשתף את הקושי תעזור לך לעצור ולהתאפס ולחשוב עוד לפני שאגיב מילה אחת, בשלב מסוים בתהליך כבר יהיה לך די ברור מה אני הולכת לכתוב לפני שקראתי את ההודעה.


ואם אין לי שום ידע או רצון לבשל? ואם התזונה שלי צמחונית?

אפשר ליישם את השיטה במגוון דרכים, גם אם אוכלים בחוץ, גם אם יש קייטרינג או חדר אוכל בעבודה, גם אם אנחנו מתבססים רק על מה שנקנה בסופר הקרוב למשרד. גם אם יש מזונות שאתם לא אוכלים! אין שום בעיה!


ואם יש לי כבד שומני או סוכר גבוה התוכנית מתאימה לי?

בהחלט כן, התוכנית מתאימה גם לאנשים שרוצים לרדת במשקל וגם למי שיש חוסר איזון ברמות סוכר או כבד שומני. בהרבה מקרים יש קשר בין השמנה לבעיות האלו ולכן התוכנית תעזור גם לכם.


ואם אני נוטלת תרופות לטיפול בהשמנה, גם מתאים?

מתאים מאוד! הרבה אנשים שנעזרים כיום בתרופות להשמנה מצליחים לרדת במשקל אבל מתקשים לייצר הרגלים חדשים, התוכנית שלי מתאימה גם לכל מי שרוצה לנצל את הזמן תחת הטיפול התרופתי בשביל למקסם את התוצאה ולעשות סדר והרגלים כאלו שיוכל ליישם בהמשך.


ואם אני במסגרת של אכלנים אנונימים התוכנית מתאימה לי?

בהחלט כן, ליויתי בהצלחה לאורך השנים גם משתתפים במסגרת של אכלנים אנונימיים, אני מכירה את רוח המסגרת וגם הרבה מהכלים שלה, התוכנית שלי מתאימה ויכולה לעזור כליווי מקצועי משלים לתהליך.


זו השקעה רצינית. איך אני אדע שזה משתלם?

נכון, יש תוכניות שעולות גם חצי מחיר, הן בדר"כ מכוונות להמונים, הן לא כוללות ליווי מקצועי, אישי וצמוד ולכן נגישות יותר מבחינת מחיר לכולם, אבל התוכניות האלו בונות על שימוש כמעט אינסופי, לאורך זמן. בתוכנית שלי המטרה העיקרית היא לתת לך כלים כך שתהיה לך אפשרות להמשיך לבד! יכול להיות שזה יקח כמה חודשים ואולי אפילו יותר (תלוי במטרה האישית שלך) אבל מטרת העל כאן היא לפטור אותך מכל מיני עלויות של מסגרות שונות ומשונות בעתיד. כך שבסוף זה יוצא הרבה יותר משתלם וכדאי.


איך מתחילים? מתקשרים אלי או כותבים לי בוואטס אפ 050-4454535 או משאירים פרטים בצור קשר


Kommentare


bottom of page